Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Ostrzyce
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
0
Kartuzy, Kościerska
3
3
Kiełpino, Leszno
6
6
Kiełpino, Kartuska
7
7
Kiełpino, Bernardówka
7
7
Kiełpino
8
8
Kiełpino, Bernardówka
9/7
9/7
Somonino
Somonino, Ceramiczna
9
9
Somonino, Dworzec Kolejowy
10
10
Sławki
11
11
Goręczyno, Łąkowa
13
13
Goręczyno
13
<
Goręczyno, Rąty
14
<
Goręczyno
-
13
Ostrzyce, Na Rokitki
-
15
Ostrzyce, Ramlejska
-
15
Ostrzyce
-
16
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Goręczyno
Kierunek:
Goręczyno, Rąty
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
7
23
8
9
10
11
12
13
53
14
15
23
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Powrót