Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Burchardztwo
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Burchardztwo
0,0
Kartuzy, PSZOK
0,8
Kartuzy, Os. Derdowskiego
1,3
Kartuzy, Piłsudskiego NZOZ
1,9
Kartuzy, ZSO nr 2
2,5
Kartuzy, Zamkowa
2,6
Kartuzy, Dworzec
4,0
Kartuzy, Mściwoja II NZOZ
5,0
Kartuzy, Mściwoja-Sambora
5,3
Kartuzy, Sambora
5,7
Kartuzy, Majkowskiego
6,1
Kartuzy, Nowe Osiedle
6,5
Kartuzy, Os. XX-lecia II RP
6,9
Kartuzy, Ceynowy
7,1
Kartuzy, Wzgórze Wolności
8,0
Kartuzy, Prokowska
8,4
Kartuzy, Łąkowa
8,7
Kosy, Bilowo Cmentarz
9,9
Kartuzy, Wzgórze Wolności
11,1
Kartuzy, Reja
11,8
Kartuzy, Chmieleńska
12,3
Kartuzy, Zamkowa
14,2
Kartuzy, Hallera Deptak
15,3
Kartuzy, 3 Maja Park Kotowskiego
15,7
Kartuzy, Kolejowa
16,2
Kartuzy, Dworzec
16,5
Kartuzy, Piłsudskiego - SP nr 1
17,3
Kartuzy, PSZOK
18,0
Burchardztwo
18,9
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
1
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kartuzy, Reja
Kierunek:
Burchardztwo
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
07:29
08:39
09:39
10:39
11:39
12:39
13:39
14:39
15:39
16:39
17:39
Soboty (oprócz świąt)
08:39
09:39
10:39
11:39
12:39
13:39
14:39
Powrót