Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa: |
---|
Gdańsk - Modlin - Warszawa - Brześć (BY) - Baranowicze (BY) - Mińsk (BY) |
| Kierunek: Gdańsk, Dworzec Autobusowy | Przystanki: |
---|
Białoruś | | Baranowicze, Dworzec Autobusowy | Brześć, Dworzec Autobusowy | Brześć BY/Terespol PL, przejście graniczne (p.) | | Warszawa m. st. | Warszawa, Lotnisko Chopina, Terminal Autobusowy | Warszawa, Dworzec Zachodni | Nowy Dwór Mazowiecki m. | Modlin, Lotnisko | Gdańsk m. | Gdańsk, Port Lotniczy | Gdańsk, Dworzec Autobusowy |
|