Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy
9
Zobacz przebieg linii na mapie
Pobierz rozkład jazdy w formacie PDF
Trasa:
Kartuzy - Kiełpino - Mezowo - Dzierżążno
Kierunek:
Mezowo
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
Kartuzy, Kościerska
3
Kiełpino, Leszno
6
Kiełpino, Kartuska
7
Kiełpino, Bernardówka
7
Kiełpino
8
Kiełpino, Dolna
8
Kiełpino, Podlaska
9
Kiełpino, Cyprysowa
9
Kiełpino, Piaskowa
10
Mezowo
11
Mezowo, Widokowa
11
Dzierżążno, Smolarnia
12
Dzierżążno, Pikarnia
13
Dzierżążno
14
Dzierżążno, Boczna
15
Kaliska
17
Kartuzy, Gdańska
18
Kartuzy, Dworzec
19
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
Kartuzy, Gdańska
1
Kaliska
2
Dzierżążno, Boczna
4
Dzierżążno
6
Dzierżążno, Pikarnia
6
Dzierżążno, Smolarnia
7
Mezowo, Widokowa
8
Mezowo
8
Kiełpino, Piaskowa
9
Kiełpino, Cyprysowa
10
Kiełpino, Podlaska
10
Kiełpino, Dolna
11
Kiełpino
11
Kiełpino, Bernardówka
12
Kiełpino, Kartuska
12
Kiełpino, Leszno
13
Kartuzy, Kościerska
16
Kartuzy, Dworzec
19
Powrót