871
Przystanek:
Gdańsk, Dworzec Główny
Kierunek:
Cedry Wielkie, Urząd Gminy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:30
M
08:00
T
10:30
M
12:50
M
15:05
M
16:40
T
g
18:30
T
g
20:30
T
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
05:30
M
08:00
T
15:05
M
16:40
T
g
18:30
T
g
20:30
T
g
Soboty (oprócz świąt)
07:10
M
11:30
M
15:30
T
g
Niedziele i święta
11:50
M
16:40
T
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
M
− kurs przez: Wocławy, Miłocin, z pominięciem: Trzcinisko, Błotnik
T
− kurs przez: Trzcinisko, Błotnik, z pominięciem: Wocławy, Miłocin