Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
Przywidz, Cisowa
Piekło Dolne
Piekło Dolne, Ustronie
Czarna Huta
Częstocin
Częstocin, Wieś
Czarna Huta, Wieś
Czarna Huta
Piekło Dolne, Ustronie
Piekło Dolne
Przywidz, Cisowa
Przywidz, Szkoła
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
867
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Piekło Dolne
Kierunek:
Częstocin
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:44
07:44
08:44
12:44
14:14
15:14
16:14
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
05:02
07:02
09:02
13:25
15:25
Powrót