Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Przystanki:
Km:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
0,0
Przywidz, Cisowa
0,6
Piekło Dolne
1,5
Piekło Dolne, Ustronie
3,4
Czarna Huta
4,4
Częstocin
6,5
Częstocin, Wieś
7,6
Czarna Huta, Wieś
9,4
Przywidz
Czarna Huta
10,5
Piekło Dolne, Ustronie
11,3
Piekło Dolne
13,4
Przywidz, Cisowa
14,4
Przywidz, Szkoła
15,0
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
867
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Przywidz, Cisowa
Kierunek:
Przywidz, Szkoła
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
06:43
07:43
08:43
12:43
14:13
15:13
16:13
Powrót