Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Cisowa
Przystanki:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
Przywidz, Os. 700-lecia
Klonowo Dolne
Klonowo Górne
Roztoka
Nowa Wieś Przywidzka
Nowa Wieś Przywidzka, Wybudowanie
Nowa Wieś Przywidzka, Majdany
Zabrsko Górne
Przywidz
Marszewo
Marszewska Góra
Jodłowo
Pomlewo, Leśna
Pomlewo, Szkoła
Pomlewo
Pomlewo Słoneczna
Przywidz
Przywidz, Szkoła
Przywidz, Cisowa
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
865
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Zabrsko Górne
Kierunek:
Przywidz, Cisowa
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:33
07:33
08:33
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
06:18
08:18
Powrót