Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Przywidz, Cisowa
Przystanki:
Km:
Przywidz
Przywidz, Szkoła
0,0
Przywidz, Os. 700-lecia
1,3
Klonowo Dolne
3,1
Klonowo Górne
5,0
Roztoka
7,0
Nowa Wieś Przywidzka
8,7
Nowa Wieś Przywidzka, Wybudowanie
9,4
Nowa Wieś Przywidzka, Majdany
11,1
Zabrsko Górne
15,0
Przywidz
Marszewo
16,1
Marszewska Góra
16,7
Jodłowo
18,2
Pomlewo, Leśna
19,4
Pomlewo, Szkoła
20,8
Kozia Góra, Kapliczka
23,5
Pomlewo, Szkoła
26,6
Pomlewo
27,8
Pomlewo Słoneczna
28,5
Przywidz
Przywidz, Szkoła
30,7
Przywidz, Cisowa
31,3
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
865
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Marszewo
Kierunek:
Przywidz, Cisowa
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
05:36
06:36
07:36
08:36
Powrót