862
Przystanek:
Skowarcz, Bławatkowa
Kierunek:
Kleszczewko, Wierzbowa
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
06:51
Pe
e
08:51
14:41
16:31
e
e
Objaśnienia:
e
− nie kursuje w okresie wakacji letnich
P
− kurs przez: Skowarcz, Rumiankowa
e
− nie kursuje w okresie wakacji letnich