862
Przystanek:
Ostrowite, Park Brzozowy
Kierunek:
Kleszczewko, Wierzbowa
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
06:49
Pe
e
08:49
14:39
16:29
e
e
Objaśnienia:
e
− nie kursuje w okresie wakacji letnich
P
− kurs przez: Skowarcz, Rumiankowa
e
− nie kursuje w okresie wakacji letnich