Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Kościerzyna
Gołuń
-
0
Gołuń, Wybudowanie
-
1
Wdzydze, Muzeum
-
4
Wdzydze
-
5
Wdzydze, Muzeum
-
6
Czarlina, Skrzyżowanie
-
9
Wąglikowice
-
10
Loryniec, Skrzyżowanie
-
11
Loryniec
-
12
Grzybowski Młyn
-
13
Grzybowo
-
14
Sycowa Huta
-
16
Somonino
Rybaki
-
17
Kościerzyna
Rybaki, I
-
18
Kościerzyna m.
Kościerzyna, Leśna
-
22
Kościerzyna, Woj. Polskiego (Chojnicka)
-
22
Kościerzyna, Mazurka Dąbrowskiego (Galeria Wybickiego)
0
22
Kościerzyna, Dworcowa - Dworzec PKP
2
22
Kościerzyna, Przemysłowa/Bazowa
2
22
Kościerzyna, Przemysłowa
2
22
Kościerzyna
Nowy Klincz
4
26
Mały Klincz, Skrzyżowanie
6
28
Zielenin
8
30
Nowa Karczma
Będomin, Skrzyżowanie
9
31
Lubań, Wybudowanie
11
33
Lubań
12
34
Zielona Wieś
14
36
Nowa Karczma
15
37
Grabówko
18
<
Grabowo Kościerskie, Klonowa
19
<
Grabowo Kościerskie, Skrzyżowanie
20
<
Jasiowa Huta
22
<
Szpon
24
<
Przywidz
Częstocin
26
<
Czarna Huta, Skrzyżowanie
27
<
Piekło Dolne, Ustronie
28
<
Nowa Karczma
Nowa Karczma, Nowe Horniki
<
38
Szumleś Szlachecki, Burowo
<
40
Szumleś Królewski
<
42
Przywidz
Trzepowo, Kolonia
<
43
Trzepowo
<
44
Trzepowo, Wybudowanie
<
45
Piekło Dolne
30
47
Przywidz, Cisowa
31
48
Przywidz
32
49
Pomlewo, Słoneczna
34
51
Pomlewo
35
52
Pomlewo, Szkoła
36
53
Pomlewo, Leśna
38
55
Jodłowno
39
56
Kolbudy
Czapielsk
<
59
Czapielsk, Skrzyżowanie
42
59/60
Babidół
<
60
Kolbudy
46
63/64
Kolbudy, Szkoła
47
64
Lublewo Gdańskie, Polna
48
65
Lublewo Gdańskie
49
66
Lublewo Gdańskie, Konwaliowa
50
67
Bąkowo
51
68
Kowale, Szlachecka
53
70
Kowale, Kasztelańska
54
71
Kowale, Starowiejska
54
71
Kowale, Osiedle Olimp
55
72
Gdańsk m.
Gdańsk, Os. Świętokrzyskie
55
72
Gdańsk, Wieżycka
56
73
Gdańsk, Niepołomicka
57
74
Gdańsk, Świętokrzyska
57
74
Gdańsk, Platynowa
58
75
Gdańsk, Ptasia
59
76
Gdańsk, Sandomierska
60
77
Gdańsk, Zaroślak
61
78
Gdańsk, Brama Wyżynna
62
79
Gdańsk, Dworzec Główny
63
80
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
64
81
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
860
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Jasiowa Huta
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku - poza okresem letnich wakacji szkolnych (oprócz świąt)
05:27
15:42
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót