Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Przystanki:
Km:
Stężyca
Szymbark
0
Somonino
Rybaki
4
Starkowa Huta, Skrzyżowanie
6
Egiertowo
8
Egiertowo, Droga Przywidzka
8
Kamela, II
11
Kamela
11
Kamela, Wybudowanie
11
Przywidz
Roztoka
14
Klonowo Górne
16
Klonowo Dolne
18
Klonowo Górne
20
Roztoka
14
Nowa Wieś Przywidzka
16
Nowa Wieś Przywidzka, Wybudowanie
17
Nowa Wieś Przywidzka, Majdany
17
Przywidz
Ząbrsko Górne
21
Marszewska Góra, Marszewo
23
Marszewska Góra
23
Jodłowno
25
Kolbudy
Czapielsk, Skrzyżowanie
28
Kolbudy
32
Kolbudy, Szkoła
33
Lublewo Gdańskie, Polna
34
Lublewo Gdańskie
35
Lublewo Gdańskie, Konwaliowa
36
Bąkowo
37
Kowale, Szlachecka
39
Kowale, Kasztelańska
39
Kowale, Starowiejska
40
Kowale, Osiedle Olimp
41
Gdańsk m.
Gdańsk, Os. Świętokrzyskie
41
Gdańsk, Wieżycka
42
Gdańsk, Niepołomicka
43
Gdańsk, Świętokrzyska
43
Gdańsk, Platynowa
44
Gdańsk, Ptasia
45
Gdańsk, Sandomierska
46
Gdańsk, Zaroślak
47
Gdańsk, Brama Wyżynna
48
Gdańsk, Dworzec Główny
49
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
50
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
852
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kamela, Wybudowanie
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:19
06:34
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
05:19
Powrót