Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec PKS
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
Grzybno
3
Grzybno, Świerkowa
3
Przodkowo
Kobysewo, Gaz-Rom
4
Kobysewo
6
Kosowo
7
Przodkowo, Urząd Gminy
9
Przodkowo, Na Skarpie
10
Kczewo
11
Żukowo
Miszewo, Pępowo
14
Pępowo, Górna
15
Pępowo, Słoneczny Stok
15
Pępowo, Chłopska
16
Pępowo
17
Banino, Lawendowa
18
Banino, Lodowa
19
Banino, Szkoła
20
Banino, Rębiechowo
21
Rębiechowo
22
Gdańsk m.
Gdańsk, Przyrodników
22
Gdańsk, Ogrody Działk. Rębiechowo I
23
Gdańsk m.
Gdańsk, Budowlanych
24
Gdańsk, Rakietowa
25
Gdańsk, Nowatorów
26
Gdańsk, Sąsiedzka
27
Gdańsk m.
Gdańsk, Agrarna
28
Gdańsk, Złota Karczma
29
Gdańsk, Potokowa
32
Gdańsk m.
Gdańsk, Srebrzysko
33
Gdańsk, Zabytkowa
33
Gdańsk, Galeria Bałtycka
34
Gdańsk, Jaśkowa Dolina
34
Gdańsk m.
Gdańsk, Teatr Miniatura/Radio Gdańsk
35
Gdańsk, Opera Bałtycka
36
Gdańsk m.
Gdańsk, Uniwersytet Medyczny
37
Gdańsk, Dworzec PKS
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
810
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gdańsk, Budowlanych
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec PKS
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:49
06:39
08:04
08:49
11:49
13:34
14:49
15:49
16:49
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:49
06:39
08:04
11:49
13:34
g
14:49
g
16:49
g
Soboty
05:49
08:14
11:49
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót