Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Główny
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
Kartuzy, Gdańska
1
Kaliska, Skrzyżowanie
2
Dzierżążno, Boczna
4
Dzierżążno
5
Dzierżążno, Szpital
7
Dzierżążno
5/9
Borowo, Kościół
6
Borowo
7
Żukowo
Borkowo, Kolonijna
9
Borkowo
10
Żukowo, Urząd Gminy
12
Żukowo, Dworcowa
13
Żukowo, Os. Norbertanek
14
Żukowo, Baza PA Gryf
14
Pępowo, Osiedle Parkowe
15
Pępowo
16
Pępowo, Kreffta
17
Leźno, Czaple
18
Leźno, Kościół
20
Leźno, Skrzyżowanie
21
Gdańsk m.
Gdańsk, Stokłosy
23
Gdańsk, Fabryczna
24
Gdańsk, Karczemki
25
Gdańsk, Łostowicka
31
Gdańsk, Odrzańska
33
Gdańsk, Pohulanka
34
Gdańsk, Brama Wyżynna
35
Gdańsk, Dworzec Główny
36
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
801
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Gdańsk, Stokłosy
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Główny
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:00
06:00
06:35
07:05
07:45
08:45
09:55
10:55
11:55
12:55
13:55
15:00
16:05
17:55
18:55
20:45
21:45
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
05:00
06:00
06:35
07:45
08:45
09:55
10:55
11:55
12:55
13:55
15:00
16:05
17:55
18:55
20:45
21:45
Soboty (oprócz świąt)
05:40
06:20
07:20
08:20
09:55
10:55
11:55
12:55
13:55
15:00
15:55
16:55
17:55
18:55
20:25
21:45
Niedziele i święta
09:55
11:55
15:55
17:55
20:25
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Powrót