40
Przystanek:
Siemirowice, Osiedle
Kierunek:
Lębork, Dworzec PKP
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:43
07:03
P
08:03
P
09:13
10:13
11:43
13:13
14:13
P
15:13
17:13
19:13
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
05:43
07:03
P
08:03
P
09:13
10:13
11:43
13:13
14:13
P
15:13
17:13
19:13
Soboty (oprócz świąt)
05:43
07:03
P
09:13
11:43
13:13
15:13
17:13
Nie kursuje w niedziele i święta
Objaśnienia:
P
− kurs do: Lębork, Pionierów - PCE