40
Przystanek:
Kamieniec
Kierunek:
Siemirowice, Osiedle
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:39
P
07:54
08:44
P
09:44
11:14
12:44
P
13:44
14:49
15:19
P
15:54
PS
16:49
18:44
P
20:44
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
06:39
P
07:54
08:44
P
09:44
11:14
12:44
P
13:44
14:49
15:54
P
16:49
18:44
P
20:44
Soboty (oprócz świąt)
06:39
P
08:44
P
11:14
12:44
P
14:49
16:49
18:44
P
Nie kursuje w niedziele i święta
Objaśnienia:
P
− kurs do Przeryte przez Siemirowice, Pieski
S
− kurs przez: Oskowo