40
Przystanek:
Cewice, Urząd Gminy
Kierunek:
Siemirowice, Osiedle
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:36
P
07:51
08:41
P
09:41
11:11
12:41
P
13:41
14:46
15:16
P
15:51
PS
16:46
18:41
P
20:41
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
06:36
P
07:51
08:41
P
09:41
11:11
12:41
P
13:41
14:46
15:51
P
16:46
18:41
P
20:41
Soboty (oprócz świąt)
06:36
P
08:41
P
11:11
12:41
P
14:46
16:46
18:41
P
Nie kursuje w niedziele i święta
Objaśnienia:
P
− kurs do Przeryte przez Siemirowice, Pieski
S
− kurs przez: Oskowo