40
Przystanek:
Osowo Lęborskie, Osowiec
Kierunek:
Lębork, Dworzec PKP
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:04
07:14
07:24
P
08:24
P
09:34
10:34
12:04
13:34
14:34
P
15:34
17:34
19:34
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
06:04
07:24
P
08:24
P
09:34
10:34
12:04
13:34
14:34
P
15:34
17:34
19:34
Soboty (oprócz świąt)
06:04
07:24
P
09:34
12:04
13:34
15:34
17:34
Nie kursuje w niedziele i święta
Objaśnienia:
P
− kurs do: Lębork, Pionierów - PCE