40
Przystanek:
Osowo Lęborskie, Osowiec
Kierunek:
Siemirowice, Osiedle
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:24
P
07:39
08:29
P
09:29
10:59
12:29
P
13:29
14:34
15:04
P
15:39
PS
16:34
18:29
P
20:29
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
06:24
P
07:39
08:29
P
09:29
10:59
12:29
P
13:29
14:34
15:39
P
16:34
18:29
P
20:29
Soboty (oprócz świąt)
06:24
P
08:29
P
10:59
12:29
P
14:34
16:34
18:29
P
Nie kursuje w niedziele i święta
Objaśnienia:
P
− kurs do Przeryte przez Siemirowice, Pieski
S
− kurs przez: Oskowo