Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lębork, Dworzec PKP
Przystanki:
Km:
Cewice
Przeryte
0
Pieski
2
Siemirowice, Zielony Dwór
5
Siemirowice, Osiedle
5
Siemirowice, Jednostka Wojskowa
5
Oskowo
0
Kamieniec
3/9
Cewice, Kościół
12
Cewice, Urząd Gminy
12
Cewice, PKWN
12
Cewice, Leśnictwo Jeziernik
12
Maszewo Lęborskie, Dworzec Kolejowy
15
Maszewo Lęborskie
15
Maszewo Lęborskie, Potokowa
15
Osowo Lęborskie, Skrzyżowanie
18
Osowo Lęborskie, Osowiec
20
Malczyce
21
Nowa Wieś Lęborska
Rybki
22
Lębork m.
Lębork, Krzywoustego/ZUS
25
Lębork, Rondo Jana Pawła II
25
Lębork, Zwycięstwa/Szpital
26
Lębork, Dworzec PKP
26
Lębork, Zwycięstwa/Kupiec
26
Lębork, Stary Browar
26
Lębork, Boh. Westerplatte
26
Lębork, Pionierów - PCE
27
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
40
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Siemirowice, Jednostka Wojskowa
Kierunek:
Lębork, Dworzec PKP
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:45
06:45
07:15
P
08:05
P
09:15
10:15
11:15
12:15
13:15
14:15
P
15:15
17:15
19:15
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
05:45
06:45
07:15
P
08:05
P
09:15
10:15
11:15
12:15
13:15
14:15
P
15:15
17:15
19:15
Soboty
05:45
07:15
P
09:15
11:15
13:15
15:15
17:15
Nie kursuje w niedziele i święta
Objaśnienia:
P
− kurs do: Lębork, Pionierów - PCE
Powrót