Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lębork, Pionierów - PCE
Przystanki:
Km:
Cewice
Przeryte
0
Pieski
2
Siemirowice, Zielony Dwór
5
Siemirowice, Osiedle
5
Siemirowice, Jednostka Wojskowa
5
Oskowo
0
Kamieniec
3/9
Cewice, Kościół
12
Cewice, Urząd Gminy
12
Cewice, PKWN
12
Cewice, Leśnictwo Jeziernik
12
Maszewo Lęborskie, Dworzec Kolejowy
15
Maszewo Lęborskie
15
Maszewo Lęborskie, Potokowa
15
Osowo Lęborskie, Skrzyżowanie
18
Osowo Lęborskie, Osowiec
20
Malczyce
21
Nowa Wieś Lęborska
Rybki
22
Lębork m.
Lębork, Krzywoustego/ZUS
25
Lębork, Rondo Jana Pawła II
25
Lębork, Zwycięstwa/Szpital
26
Lębork, Dworzec PKP
26
Lębork, Zwycięstwa/Kupiec
26
Lębork, Stary Browar
26
Lębork, Boh. Westerplatte
26
Lębork, Pionierów - PCE
27
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
40
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Lębork, Boh. Westerplatte
Kierunek:
Lębork, Pionierów - PCE
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:45
08:35
14:45
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
07:45
08:35
14:45
Soboty
07:45
Nie kursuje w niedziele i święta
Powrót