Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Borowo, Kościół
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Dzierżążno, Szkoła
0
Dzierżążno, Pikarnia
2
Dzierżążno, Smolarnia
3
Mezowo, Widokowa
4
Mezowo
4
Kiełpino, Piaskowa
4
Mezowo
4
Mezowo, Widokowa
4
Dzierżążno, Smolarnia
5
Dzierżążno, Pikarnia
6
Borowo, Kościół
1/7
Borowo
2
Żukowo
Borkowo, Kolonijna
4
Kartuzy
Sitno, Karlikowska
6
Sitno
6
Sitno, Jezioro
6
Sitno, Jeziorna
6
Borowo, Kościół
9
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
16
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Kiełpino, Piaskowa
Kierunek:
Borowo, Kościół
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
15:31
Powrót