Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Zgorzałe
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
Kartuzy, Zamkowa
2
Kosy
5
Smętowo Chmieleńskie
6
Ręboszewo, Przybród
7
Ręboszewo, II
8
Ręboszewo
8
Ręboszewo, Grzebieniec
10
Brodnica Górna, Złota Góra
11
Brodnica Dolna
13
Somonino
Ostrzyce
15
Ostrzyce, Koszowatka
15
Stężyca
Wieżyca, Ośrodek Wypoczynkowy
17
Wieżyca, Wybudowanie
18
Wieżyca, Dworzec Kolejowy
19
Wieżyca, Uniwersytet Kaszubski
21
Szymbark, Szczyt Wieżyca II
22
Szymbark
24
Gołubie, Na Szlaku
26
Gołubie, Sikorzyno
28
Gołubie, Sportowa
29
Gołubie, Dworzec Kolejowy
29
Gołubie
29
Stężyca
30
Zgorzałe, Wybudowanie I
35
Zgorzałe
35
Zgorzałe, Ośrodek Wypoczynkowy
38
Chmielno
Przewóz
39
Przewóz, Czapielski Młyn
41
Kartuzy
Brodnica Górna, Maks
43
Brodnica Górna, Kamionka
44
Brodnica Górna
45
Brodnica Górna, Złota Góra
46
Ręboszewo, Grzebieniec
47
Ręboszewo
48
Ręboszewo, Przybród
49
Smętowo Chmieleńskie
51
Kosy
52
Kartuzy, Zamkowa
53
Kartuzy, Dworzec
54
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Brodnica Dolna
Kierunek:
Zgorzałe
Od poniedziałku do piątku
14:23
K
16:23
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
K
− kurs do: Kartuzy, Dworzec
Powrót