Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Chmielno
Zawory
0
Zawory, Radunia
1
Chmielno, Chmielonko
2
Chmielno
3
Chmielno, Bukowinki
5
Garcz
6
Kartuzy
Łapalice, Jezioro
8
Łapalice
10
Kartuzy, Wzgórze Wolności
12
Kartuzy, Plac Brunona
13
Kartuzy, Kolejowa
14
Kartuzy, Dworzec
14
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
8
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Garcz
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:16
08:26
09:41
13:16
14:06
15:11
16:11
17:11
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
07:16
08:26
09:41
13:16
15:11
16:11
17:11
g
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót