7
Przystanek:
Węsiory
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
04:33
06:38
K
08:28
KM
10:28
12:28
BD
14:08
BD
15:48
BD
17:33
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
04:33
06:28
M
08:28
KM
10:28
12:28
15:28
g
17:33
g
Soboty
06:28
KM
08:28
KM
12:28
15:28
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
B
− kurs przez: Brodnica Górna, Szkoła
D
− kurs przez: Brodnica Dolna
K
− kurs przez: Kamienica Szlachecka
M
− kurs przez: Mściszewice