7
Przystanek:
Smętowo Chmieleńskie
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
05:59
Y
06:29
A
07:29
BDP
07:39
B
11:29
M
12:49
BM
13:29
BP
13:59
14:34
BP
14:59
M
15:34
BK
15:59
BM
16:44
KM
18:29
KM
19:39
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
07:39
11:29
M
14:29
K
15:59
M
16:29
KM
g
18:29
KM
g
19:39
g
Soboty
07:39
11:29
M
14:29
K
16:29
KM
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
A
− kurs do: Kamienica Szlachecka
B
− kurs przez: Brodnica Górna, Szkoła
D
− kurs przez: Brodnica Dolna
K
− kurs przez: Kamienica Szlachecka
M
− kurs przez: Mściszewice
P
− kurs do: Przewóz
Y
− kurs do: Mściszewice