7
Przystanek:
Brodnica Górna, Maks
Kierunek:
Sulęczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:10
Y
06:40
A
07:45
P
07:50
11:40
M
13:00
M
13:40
P
14:10
14:45
P
15:10
M
15:45
K
16:10
M
16:55
KM
18:40
KM
19:50
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
07:50
11:40
M
14:40
K
16:10
M
16:40
KM
g
18:40
KM
g
19:50
g
Soboty
07:50
11:40
M
14:40
K
16:40
KM
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
A
− kurs do: Kamienica Szlachecka
K
− kurs przez: Kamienica Szlachecka
M
− kurs przez: Mściszewice
P
− kurs do: Przewóz
Y
− kurs do: Mściszewice