Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Szopa
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
0
Kartuzy, Majkowskiego
2
2
Prokowo, Prokowskie Chrósty
4
4
Prokowo, Rybacka
5
5
Prokowo, Cmentarz
5
5
Prokowo
6
6
Prokowo, Leśna
7
7
Prokowo, Mokre Łąki
8
8
Sianowska Huta, Jezioro
10
10
Cewice
Sianowska Huta, Pustki
<
12
Kartuzy
Sianowska Huta
<
13
Cewice
Sianowska Huta, Pustki
<
14
Kartuzy
Sianowska Huta, Chojna
11
11/15
Kolonia, Skrzyżowanie
12
12
Kolonia, Lesińce
13
13
Kolonia, Szkoła
13
13
Kolonia, Głusino
14
14
Kolonia
15
15
Kolonia, Głusino
16
16
Kolonia, Szkoła
17
17
Kolonia, Lesińce
17
17
Kolonia, Skrzyżowanie
12/18
12/18
Sianowo
13
13
Staniszewo, Szkoła
14
14
Staniszewo
14
14
Staniszewo, Kępa
15
<
Głusino
17
<
Głusino, Stążki
18
<
Głusino
19
<
Staniszewo, Wybudowanie
16/22
<
Stara Huta, Wybudowanie
17
<
Stara Huta, Droga do Strzepcza
18
<
Stara Huta
19
<
Staniszewo, Kamionka
-
15
Strysza Buda
-
17
Mirachowo
-
19
Mirachowo, Ameryka
-
20
Nowa Huta
-
22
Mirachowo, Ameryka
-
24
Mirachowo, Leśniczówka
-
20/25
Mirachowo, Palestyna
-
20
Bącz, Lisia Jama
-
21
Bącz
-
22
Bącz, II
-
23
Sierakowice
Bącka Huta
-
24
Szopa
-
25
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
5
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Głusino
Kierunek:
Stara Huta
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
14:01
14:51
15:26
16:21
17:11
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Powrót