Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Somonino
Ostrzyce
-
0
Ostrzyce, Ramlejska
-
1
Ostrzyce, Na Rokitki
-
1
Goręczyno, Rąty
0
<
Goręczyno
1
3
Goręczyno, Łąkowa
1
3
Sławki
3
5
Somonino, Dworzec Kolejowy
4
6
Somonino, Ceramiczna
5
7
Kartuzy
Kiełpino, Bernardówka
7
9
Kiełpino, Kartuska
7
9
Kiełpino, Leszno
8
10
Kartuzy, Kościerska
11
13
Kartuzy, Dworzec
14
16
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Goręczyno, Rąty
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:46
07:26
13:56
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Powrót