Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Ostrzyce
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
0
Kartuzy, Kościerska
3
3
Kiełpino, Leszno
6
6
Kiełpino, Kartuska
7
7
Kiełpino, Bernardówka
7
7
Somonino
Somonino, Ceramiczna
7
7
Somonino, Dworzec Kolejowy
8
8
Sławki
9
9
Goręczyno, Łąkowa
11
11
Goręczyno
11
<
Goręczyno, Rąty
12
<
Goręczyno
-
11
Ostrzyce, Na Rokitki
-
13
Ostrzyce, Ramlejska
-
13
Ostrzyce
-
14
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
2
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Ostrzyce, Na Rokitki
Kierunek:
Ostrzyce
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:06
08:01
08:56
10:56
12:56
14:56
15:56
16:56
17:56
18:56
20:41
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:06
08:01
08:56
10:56
12:56
14:56
15:56
16:56
g
17:56
g
18:56
g
20:41
g
Soboty
06:51
08:06
11:11
13:11
14:41
16:26
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót