Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy
11
Zobacz przebieg linii na mapie
Pobierz rozkład jazdy w formacie PDF
Trasa:
Kartuzy - Pomieczyno
Kierunek:
Pomieczyno
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Wzgórze Wolności
0
Kartuzy, Kolejowa
2
Kartuzy, Dworzec
2
Grzybno
5
Przodkowo
Kobysewo, Dzika
7
Kobysewo
8
Kosowo
9
Przodkowo, Urząd Gminy
11
Przodkowo, Pomieczyńska
11
Załęże
13
Hopy
15
Barwik, Wilanowo
16
Barwik
17
Pomieczyno
19
Kierunek:
Kartuzy, Dworzec
Przystanki:
Km:
Przodkowo
Pomieczyno
0
Barwik
2
Barwik, Wilanowo
3
Hopy
4
Załęże
6
Przodkowo, Pomieczyńska
8
Przodkowo, Urząd Gminy
8
Kosowo
10
Kobysewo
11
Kobysewo, Dzika
12
Kartuzy
Grzybno
14
Kartuzy, Kolejowa
17
Kartuzy, Dworzec
17
Kartuzy, Wzgórze Wolności
19
Powrót