Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Autobusowy
0
Gdańsk, Dworzec Główny 15
1
Gdańsk m.
Gdańsk, Brama Wyżynna 06
2
Gdańsk, Zaroślak 02
3
Gdańsk, Sandomierska 02
4
Gdańsk, Rejtana 02
4
Gdańsk, Gościnna 02
5
Gdańsk, Ukośna 02
6
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Radunica
9
Pruszcz Gd., Przemysłowa
10
Pruszcz Gd., Chopina/Waląga
11
Pruszcz Gd., Chopina/Żwirki i Wigury
12
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Drzymały
13
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Platter
13
Pruszcz Gd., Powstańców Warszawy/Gałczyńskiego
14
Pruszcz Gdański
Roszkowo
15
Lędowo, Kolonia
17
Suchy Dąb
Grabiny-Zameczek, Zachód
19
Grabiny-Zameczek, Kanał Motława
19
Wróblewo
20
Wróblewo, I
21
Grabiny-Zameczek
22
Grabiny-Zameczek, II
20/23
Grabiny-Zameczek, III
20
Grabiny-Zameczek, IV
21
Osice, I
22
Osice
25
Osice, I
27
Suchy Dąb, I
29
Suchy Dąb, Szkoła
23/30
Ostrowite.
24
Suchy Dąb, Szkoła
24
Suchy Dąb
27
Suchy Dąb, II
30
Krzywe Koło
24/30
Krzywe Koło, Skrzyżowanie
25
Steblewo
27
Steblewo, Pętla
28
Steblewo
29
Koźliny, II
31
Koźliny, Szkoła
31
Koźliny
31
Koźliny, I
33
Tczew
Czatkowy
34
Czatkowy, I
34
Czatkowy, II
34
Czatkowy, III
35
Czatkowy, IV
36
Tczewskie Łąki
37
Tczewskie Łąki, II
37
Tczew m.
Tczew, Malinowska - FLEX
38
Tczew, Al. Solidarności
39
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
42
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
881
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Steblewo, Pętla
Kierunek:
Tczew, Węzeł Integrac./Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:31
T
07:56
09:26
16:21
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej (oprócz świąt)
06:31
T
09:26
16:11
Objaśnienia:
T
− kurs przez: Tczewskie Łąki
Powrót