Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pszczółki, Dworzec Kolejowy
Przystanki:
Km:
Pszczółki
Pszczółki, Centrum
0,0
Pszczółki, Szkolna
0,6
Pszczółki, Lipowa
1,2
Rębielcz
2,9
Żelisławki, Kościół
5,3
Żelisławki, Leśna
6,0
Ulkowy, Bukowa
8,0
Ulkowy, Kasztanowa
9,2
Ulkowy, Staw
10,0
Ulkowy, Tartak
11,0
Ulkowy, Wschód
11,4
Różyny, Sosnowa
12,3
Różyny, Młyńska - Pd
12,8
Różyny, Leśna
13,1
Skowarcz, Topolowa
14,2
Pszczółki, Gdańska
15,4
Pszczółki, Centrum
16,1
Pszczółki, Dworzec Kolejowy
16,6
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
863
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Pszczółki, Centrum
Kierunek:
Pszczółki, Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku (oprócz świąt)
06:20
e
e
08:20
10:05
14:05
15:25
Ce
e
15:55
Objaśnienia:
e
− nie kursuje w okresie wakacji letnich
C
− kurs do: Pszczółki, Centrum
e
− nie kursuje w okresie wakacji letnich
Powrót