Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański
Jagatowo, Wichrowe Wzgórze
0
Jagatowo, Południe
1
Jagatowo, Żurawia
2
Jagatowo
2
Jagatowo, Kolonia
3
Jagatowo, Pogodna
3
Jagatowo, Maślakowa
4
Żuława
6
Żuława, Świetlica
6
Żuława, Lipowa
<
Żuława, Świetlica
6
Rekcin, Starogardzka
7
Arciszewo, Skrzyżowanie
9
Straszyn, Młodej Polski
10
Straszyn, Dworcowa
11
Straszyn, Bloki
11
Straszyn, Poprzeczna
12
Straszyn, Szkoła
13
Straszyn, Poczta
13
Straszyn, Kwiatowa
13
Straszyn, Objazdowa
14
Rotmanka, Leśna
15
Rotmanka, Al. Piłsudskiego
16
Rotmanka, Rondo
16
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Rondo Bursztynowe
17
Pruszcz Gd., Rondo Kaszubskie
18
Pruszcz Gd., Pogotowie Ratunkowe
19
Pruszcz Gd., Chopina/Waląga
20
Pruszcz Gd., Dworzec
21
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
848
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Żuława, Lipowa
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:00
S
08:37
10:37
12:47
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
07:00
S
08:37
Objaśnienia:
S
− kurs przez: Straszyn, Szkoła
Powrót