Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański
Jagatowo, Wichrowe Wzgórze
0
-
Jagatowo, Południe
1
Jagatowo, Żurawia
2
-
Jagatowo
2
0
Jagatowo, Kolonia
3
1
Jagatowo, Pogodna
3
1
Jagatowo, Maślakowa
4
2
Żuława
6
4
Żuława, Świetlica
6
4
Żuława, Lipowa
<
4
Żuława, Świetlica
6
4
Rekcin, Starogardzka
7
5
Arciszewo, Skrzyżowanie
9
7
Straszyn, Dworcowa
11
9
Straszyn, Bloki
11
9
Straszyn, Poprzeczna
12
10
Straszyn, Szkoła
13
<
Straszyn, Poczta
13
11
Straszyn, Kwiatowa
13
11
Straszyn, Objazdowa
14
-
Rotmanka, Leśna
15
-
Rotmanka, Al. Piłsudskiego
16
-
Rotmanka, Rondo
16
-
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Rondo Bursztynowe
17
-
Pruszcz Gd., Rondo Kaszubskie
18
-
Pruszcz Gd., Pogotowie Ratunkowe
19
-
Pruszcz Gd., Chopina
20
-
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
21
-
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
848
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Rotmanka, Al. Piłsudskiego
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:21
08:56
10:56
13:06
16:16
19:21
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
11:06
13:06
19:21
g
Soboty
15:01
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót