Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański
Jagatowo, Wichrowe Wzgórze
0
-
Jagatowo, Południe
1
Jagatowo, Żurawia
2
-
Jagatowo
2
0
Jagatowo, Kolonia
3
1
Jagatowo, Pogodna
3
1
Jagatowo, Maślakowa
4
2
Żuława
6
4
Żuława, Świetlica
6
4
Żuława, Lipowa
<
4
Żuława, Świetlica
6
4
Rekcin, Starogardzka
7
5
Arciszewo, Skrzyżowanie
9
7
Straszyn, Dworcowa
11
9
Straszyn, Bloki
11
9
Straszyn, Poprzeczna
12
10
Straszyn, Szkoła
13
<
Straszyn, Poczta
13
11
Straszyn, Kwiatowa
13
11
Straszyn, Objazdowa
14
-
Rotmanka, Leśna
15
-
Rotmanka, Al. Piłsudskiego
16
-
Rotmanka, Rondo
16
-
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Rondo Bursztynowe
17
-
Pruszcz Gd., Rondo Kaszubskie
18
-
Pruszcz Gd., Pogotowie Ratunkowe
19
-
Pruszcz Gd., Chopina
20
-
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
21
-
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
848
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Straszyn, Dworcowa
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:08
S
08:45
10:45
12:55
16:05
19:10
g
22:40
T
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
10:55
12:55
19:10
g
22:40
T
g
Soboty
14:50
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
S
− kurs przez: Straszyn, Szkoła
T
− kurs do: Straszyn, Bloki
Powrót