Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Przystanki:
Km:
Kolbudy
Łapino
0
Łapino, Sapiehy
1
Kolbudy, Przemysłowa
2
Kolbudy, Plac Kaszubski
3
Kolbudy
3
Kolbudy, Szkoła
4
Lublewo Gdańskie, Cicha
5
Lublewo Gdańskie, Szkoła
6
Bielkowo
7
Bielkowo, Zbiornik
8
Bielkówko, Przejazd kolejowy
9
Bielkówko
9
Bielkówko, Szkoła
9
Bielkówko, Browar
10
Pruszcz Gdański
Goszyn
11
Straszyn, Zeusa
12
Straszyn, Os. Modre
12
Straszyn, Boczna
13
Straszyn, Dworcowa
15
Straszyn, Bloki
15
Straszyn, Poprzeczna
16
Straszyn, Poczta
17
Straszyn, Kwiatowa
17
Straszyn, Objazdowa
18
Rotmanka, Leśna
19
Rotmanka, Al. Piłsudskiego
20
Rotmanka, Rondo
20
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Rondo Bursztynowe
21
Pruszcz Gd., Rondo Kaszubskie
22
Pruszcz Gd., Pogotowie Ratunkowe
23
Pruszcz Gd., Chopina
24
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
25
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
847
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Łapino
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
04:57
07:17
09:12
13:37
16:12
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
04:57
07:17
09:12
13:37
16:12
Soboty
05:27
10:27
13:57
Niedziele i święta
06:42
14:27
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Powrót