Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Główny
Przystanki:
Kolbudy
Bielkówko
Bielkówko, Szkoła
Bielkówko, Browar
Pruszcz Gdański
Goszyn
Straszyn, Zeusa
Straszyn, Os. Modre
Straszyn, Boczna
Straszyn, Młodej Polski
Straszyn, Dworcowa
Straszyn, Bloki
Straszyn, Poprzeczna
Straszyn, Poczta
Straszyn, Kwiatowa
Straszyn, Obwodowa
Borkowo, Głębokie
Borkowo, Kasztanowa
Borkowo, Szkoła
Borkowo, Topolowa
Borkowo, Skrzyżowanie
Gdańsk m.
Gdańsk, Starogardzka
Gdańsk, Jagiełły
Gdańsk, P.D.P.S.
Gdańsk, Ukośna
Gdańsk, Gościnna
Gdańsk, Rejtana
Gdańsk, Sandomierska
Gdańsk, Zaroślak
Gdańsk, Toruńska
Gdańsk, Brama Wyżynna
Gdańsk, Dworzec Główny
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
846
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Straszyn, Os. Modre
Kierunek:
Gdańsk, Dworzec Główny
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:06
06:41
07:11
08:01
08:51
09:51
10:51
11:51
12:51
13:51
15:11
15:31
16:11
16:51
17:21
g
17:51
g
18:21
g
19:21
g
20:21
g
21:51
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:06
06:41
07:11
08:01
08:51
09:51
10:51
11:51
12:51
13:51
15:11
15:31
16:11
16:51
17:21
g
17:51
g
18:21
g
19:21
g
20:21
g
21:51
g
Soboty
06:06
06:51
07:51
08:51
09:51
10:51
11:51
12:51
14:21
15:21
16:21
g
17:21
g
18:51
g
20:21
g
21:51
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót