Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bielkówko
Przystanki:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Główny
Gdańsk, Brama Wyżynna
Gdańsk, Toruńska
Gdańsk, Zaroślak
Gdańsk, Sandomierska
Gdańsk, Rejtana
Gdańsk, Gościnna
Gdańsk, Ukośna
Gdańsk, P.D.P.S.
Gdańsk, Jagiełły
Gdańsk, Starogardzka
Pruszcz Gdański
Borkowo, Skrzyżowanie
Borkowo, Topolowa
Borkowo, Szkoła
Borkowo, Kasztanowa
Borkowo, Głębokie
Straszyn, Obwodowa
Straszyn, Kwiatowa
Straszyn, Poczta
Straszyn, Dworcowa
Straszyn, Bloki
Straszyn, Poprzeczna
Straszyn, Boczna
Straszyn, Os. Modre
Straszyn, Zeusa
Goszyn
Kolbudy
Bielkówko, Browar
Bielkówko, Szkoła
Bielkówko
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
846
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Bielkówko, Browar
Kierunek:
Bielkówko
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:23
06:53
08:23
09:23
10:23
11:23
12:23
13:23
14:48
15:48
16:18
16:48
17:48
g
18:48
g
19:48
g
20:48
g
23:18
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:23
06:53
08:23
09:23
10:23
11:23
12:23
13:23
14:48
15:48
16:18
16:48
17:48
g
18:48
g
19:48
g
20:48
g
23:18
g
Soboty
07:23
08:23
09:23
10:23
11:23
12:23
13:48
14:48
15:48
16:48
17:48
g
23:18
g
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót