Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański
Jagatowo
0
0
Jagatowo, Kolonia
1
1
Jagatowo, Pogodna
1
1
Jagatowo, Maślakowa
2
2
Jagatowo, Starogardzka
2
2
Jagatowo, Wichrowe Wzgórze
3
3
Jagatowo, Południe
4
4
Świńcz
6
6
Wojanowo
8
<
Będzieszyn
9
<
Wojanowo
10
<
Wojanowo
10/8
<
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
10
<
Pruszcz Gdański
Rusocin, Prosta
<
8
Rusocin, Rataja
<
9
Cieplewo, OKSiR
<
9
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
<
10
Cieplewo, OKSiR
<
11
Rusocin, Tczewska
<
11
Łęgowo, Polna
<
12
Łęgowo, Szkolna
<
13
Łęgowo
<
14
Łęgowo, Szkoła
<
15
Łęgowo, Szkolna
<
15
Łęgowo, Polna
<
15
Rusocin, Tczewska
<
16
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich
<
18
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
11
18/11
Pruszcz Gd., Matejki
11
11
Pruszcz Gd., Chopina
12
12
Pruszcz Gd., Dworzec
13
13
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
842
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Pruszcz Gd., Chopina
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:15
07:16
08:19
09:35
11:07
12:59
14:09
14:54
15:44
16:04
16:54
17:14
21:39
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:15
07:14
08:19
09:35
14:54
16:04
21:39
g
Soboty
09:14
10:44
13:14
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót