Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Jagatowo
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Dworzec
0
0
Pruszcz Gd., Chopina
1
1
Pruszcz Gd., Matejki
2
2
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
2
<
Pruszcz Gd., Zastawna/Towarowa
3
<
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
4
<
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
<
2
Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich
<
2
Pruszcz Gdański
Rusocin, Tczewska
<
4
Łęgowo, Polna
<
5
Łęgowo, Szkolna
<
6
Łęgowo
<
7
Łęgowo, Szkoła
<
8
Łęgowo, Szkolna
<
8
Łęgowo, Polna
<
8
Cieplewo, OKSiR
<
9
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
<
10
Cieplewo, OKSiR
<
11
Rusocin, Rataja
<
11
Rusocin, Prosta
<
11
Wojanowo
6
12
Będzieszyn
7
13
Wojanowo
8
15
Wojanowo
8/6
14/6
Świńcz
8
8
Jagatowo, Żurawia
10
10
Jagatowo
11
11
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
842
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Pruszcz Gd., Chopina
Kierunek:
Jagatowo
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:24
07:44
08:54
10:09
B
12:09
R
13:19
R
14:04
R
14:49
BR
15:29
15:59
R
16:29
B
18:19
B
22:14
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:24
07:44
08:54
10:19
B
12:24
14:19
15:29
16:29
B
18:19
B
22:14
g
Soboty
10:09
14:19
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
B
− kurs przez: Będzieszyn
R
− kurs przez: Rusocin, Łęgowo, Cieplewo
Powrót