Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Jagatowo
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
0
0
0
0
Pruszcz Gd., Chopina
1
1
1
1
Pruszcz Gd., Matejki
2
2
2
2
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
2
2
<
<
Pruszcz Gd., Zastawna/Towarowa
3
3
<
<
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
4
4
<
<
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
<
<
2
2
Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich
<
<
2
2
Pruszcz Gdański
Rusocin, Tczewska
<
<
4
4
Łęgowo, Polna
<
<
5
5
Łęgowo, Szkolna
<
<
6
6
Łęgowo
<
<
7
7
Łęgowo, Szkoła
<
<
8
8
Łęgowo, Szkolna
<
<
8
8
Łęgowo, Polna
<
<
9
9
Cieplewo, OKSiR
<
<
10
10
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
<
<
11
11
Cieplewo, OKSiR
<
<
12
12
Rusocin, Rataja
<
<
12
12
Rusocin, Prosta
<
<
13
13
Wojanowo
<
6
<
14
Będzieszyn
<
7
<
15
Wojanowo
<
8
<
16
Wojanowo
6
8/6
14/6
16/6
Świńcz
8
8
8
8
Jagatowo, Żurawia
10
10
10
10
Jagatowo
11
11
11
11
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
842
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Pruszcz Gd., Zastawna/Towarowa
Kierunek:
Jagatowo
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:28
07:48
08:58
10:13
B
15:33
16:33
B
18:23
B
22:18
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
07:48
08:58
10:13
B
12:28
14:23
15:33
16:33
B
18:23
B
22:18
g
Soboty
10:13
14:23
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
B
− kurs przez: Będzieszyn
Powrót