Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Przystanki:
Km:
Pruszcz Gdański
Jagatowo
0
0
0
Jagatowo, Kolonia
1
1
1
Jagatowo, Pogodna
1
1
1
Jagatowo, Maślakowa
2
2
2
Jagatowo, Starogardzka
2
2
2
Jagatowo, Wichrowe Wzgórze
3
3
3
Jagatowo, Południe
4
4
4
Świńcz
6
6
6
Wojanowo
<
8
<
Będzieszyn
<
9
<
Wojanowo
<
10
<
Wojanowo
8
10/8
<
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Zastawna/Rondo
10
10
<
Pruszcz Gdański
Rusocin, Prosta
<
<
9
Rusocin, Rataja
<
<
10
Cieplewo, OKSiR
<
<
10
Cieplewo, Dworzec Kolejowy
<
<
11
Cieplewo, OKSiR
<
<
12
Rusocin, Tczewska
<
<
12
Łęgowo, Polna
<
<
13
Łęgowo, Szkolna
<
<
14
Łęgowo
<
<
15
Łęgowo, Szkoła
<
<
16
Łęgowo, Szkolna
<
<
16
Łęgowo, Polna
<
<
17
Rusocin, Tczewska
<
<
18
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich
<
<
20
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
12
12
20/12
Pruszcz Gd., Matejki
12
12
12
Pruszcz Gd., Chopina
13
13
13
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
14
14
14
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
842
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Łęgowo, Polna
Kierunek:
Pruszcz Gd., Dworzec Kolejowy
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:08
10:59
Powrót