Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Rusocin, Rataja
Przystanki:
Km:
Gdańsk m.
Gdańsk, Dworzec Główny
0
Gdańsk, Brama Wyżynna
1
Gdańsk, Żabi Kruk
2
Gdańsk, Akademia Muzyczna
3
Gdańsk, Brama Żuławska
3
Gdańsk, Węzeł Elbląska
5
Gdańsk, Rafineria
7
Pruszcz Gdański
Przejazdowo, Makro
8
Przejazdowo, Sezonowa
9
Przejazdowo, Hotel
10
Bystra, Ogrodowa
12
Dziewięć Włók
14/12
Weselno
13
Wiślina
14
Wiślina, Kościół
14
Wiślina, Słoneczna
15
Bystra
16
Lędowo, Dębowa
17
Lędowo, Sportowa
17
Lędowo, Nad Motławą
18
Lędowo, Czarna Łacha
19
Lędowo, Kolonia
19
Lędowo, Czarna Łacha
19
Lędowo, Nad Motławą
20
Lędowo, Sportowa
21
Lędowo, Dębowa
21
Bystra
22
Wiślina, Słoneczna
23
Wiślina, Kościół
24
Mokry Dwór
24/14
Mokry Dwór, Aura
25
Rokitnica, Kanałowa
26
Rokitnica, Klubowa
27
Rokitnica, Słoneczna
28
Rokitnica, Klewrowa
28
Radunica
29
Pruszcz Gdański m.
Pruszcz Gd., Osiedle Kasprowicza
31
Pruszcz Gd., Sienkiewicza
32
Pruszcz Gd., Niemcewicza
33
Pruszcz Gd., Chopina
34
Pruszcz Gd., Matejki
35
Pruszcz Gd., Nowowiejskiego
35
Pruszcz Gd., Batalionów Chłopskich
35
Pruszcz Gdański
Rusocin, Rataja
37
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
841
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Lędowo, Czarna Łacha
Kierunek:
Lędowo, Kolonia
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:07
06:47
07:07
08:12
10:22
12:27
13:32
14:17
15:02
16:12
16:47
P
17:42
P
18:57
P
g
21:52
L
g
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:07
07:07
08:12
10:22
13:32
15:02
16:12
17:42
P
18:57
P
g
21:52
L
g
Soboty
08:22
P
13:27
P
15:52
P
Objaśnienia:
g
− nie kursuje 24 XII
L
− kurs do: Lędowo, Kolonia
P
− kurs do: Pruszcz Gd., Chopina
Powrót