Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lębork, Pionierów - Pętla
Przystanki:
Linia
Linia, Urząd Gminy
Linia, Wybudowanie
Osiek I
Osiek
Kętrzyno, Szkoła Podstawowa
Łęczyce
Nawcz
Dzięcielec
Rozłazino
Godętowo
Nowa Wieś Lęborska
Jamy
Ługi
Lębork m.
Lębork, Rondo Jana Pawła II
Lębork, Zwycięstwa/Szpital
Lębork, Zwycięstwa/Kupiec
Lębork, Stary Browar
Lębork, Boh. Westerplatte
Lębork, Pionierów - Pętla
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
50
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Lębork, Stary Browar
Kierunek:
Lębork, Pionierów - Pętla
Od poniedziałku do piątku - poza okresem letnich wakacji szkolnych
07:33
09:33
13:33
15:53
Linia nie kursuje w okresie wakacji letnich oraz 24 XII
Powrót