Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Zgorzałe
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
Kartuzy, Os. Wybickiego
2
Kosy
5
Smętowo Chmieleńskie
6
Ręboszewo, Przybród
7
Ręboszewo, II
8
Ręboszewo
8
Brodnica Górna, Grzebieniec
10
Brodnica Górna, Złota Góra
11
Brodnica Dolna
13
Somonino
Ostrzyce
14
Ostrzyce, Koszowatka
15
Stężyca
Wieżyca, Ośrodek Wypoczynkowy
17
Wieżyca, Wybudowanie
18
Wieżyca, Dworzec Kolejowy
19
Wieżyca, Uniwersytet Kaszubski
21
Szymbark, Szczyt Wieżyca II
22
Szymbark
23
Gołubie, Na Szlaku
25
Gołubie, Sikorzyno
27
Gołubie, Sportowa
28
Gołubie, Dworzec Kolejowy
29
Gołubie
29
Gołubie, Mestwin
30
Stężyca, Uniradze
32
Stężyca, Urząd Gminy
34
Stężyca
35
Zgorzałe, Wybudowanie I
38
Zgorzałe
40
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Smętowo Chmieleńskie
Kierunek:
Zgorzałe
Od poniedziałku do piątku
16:09
Powrót