Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Pomieczyno
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Wzgórze Wolności
0
Kartuzy, Kolejowa
2
Kartuzy, Dworzec
2
Grzybno
5
Przodkowo
Kobysewo, Dzika
7
Kobysewo
8
Kosowo
9
Przodkowo, Urząd Gminy
11
Przodkowo, Pomieczyńska
11
Załęże
13
Hopy
15
Barwik, Wilanowo
16
Barwik
17
Pomieczyno
19
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
11
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Załęże
Kierunek:
Pomieczyno
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
06:05
!
07:05
07:55
13:50
14:50
15:50
16:50
!
17:40
g
!
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
06:05
07:55
15:50
!
16:50
!
17:40
g
!
Objaśnienia:
!
− kurs obsługiwany minibusem, brak możliwości przewozu wózków i rowerów
g
− nie kursuje 24 XII
Powrót