Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Bącka Huta
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
0
0
Kartuzy, Majkowskiego
2
2
2
Prokowo, Prokowskie Chrósty
4
4
4
Prokowo, Rybacka
5
5
5
Prokowo, Cmentarz
5
5
5
Prokowo
6
6
6
Pomieczyńska Huta
<
<
6
Prokowo, Kościół
<
<
10
Prokowo, Leśna
<
<
14
Prokowo, Mokre Łąki
7
7
15/7
Sianowska Huta, Jezioro
8
8
8
Sianowska Huta, Chojna
10
10
10
Cewice
Sianowska Huta, Pustki
11
11
11
Kartuzy
Sianowska Huta
12
<
<
Cewice
Sianowska Huta, Pustki
13
<
<
Kartuzy
Sianowska Huta, Chojna
14
<
<
Kolonia, Skrzyżowanie
15/11
<
<
Kolonia, Lesińce
12
12
12
Kolonia, Głusino
13
13
13
Kolonia
14
14
14
Kolonia, Głusino
15
15
15
Kolonia, Lesińce
16
16
16
Kolonia, Skrzyżowanie
17
17
17
Sianowo
18/12
18/12
18/12
Staniszewo, Szkoła
13
13
13
Staniszewo
14
14
14
Staniszewo, Kępa
14
14
14
Głusino
<
<
15
Głusino, Stążki
<
<
17
Głusino
<
<
18
Staniszewo, Wybudowanie
<
<
19
Stara Huta, Wybudowanie
<
<
22/16
Stara Huta, Droga do Strzepcza
<
<
17
Stara Huta
<
<
18
Staniszewo, Kamionka
<
<
19
Strysza Buda
15
15
-
Mirachowo
17
17
-
Mirachowo, Ameryka
19
19
-
Nowa Huta
20
20
-
Mirachowo, Ameryka
22
22
-
Mirachowo, Leśniczówka
24
-
-
Mirachowo, Palestyna
25/20
-
-
Bącz, Lisia Jama
20
-
-
Bącz
21
-
-
Bącz, II
23
-
-
Sierakowice
Bącka Huta
23
-
-
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
5
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Sianowska Huta
Kierunek:
Bącka Huta
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:30
K
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
K
− kurs przez: Kolonia
Powrót