Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
Lębork, Pionierów - Pętla
Przystanki:
Km:
Kartuzy
Kartuzy, Dworzec
0
0
0
0
Kartuzy, Wzgórze Wolności
2
2
2
2
Łapalice
4
4
4
4
Łapalice, Jezioro
6
6
6
6
Chmielno
Garcz
<
8
<
<
Chmielno, Bukowinki
<
9
<
<
Chmielno
<
11
<
<
Garcz
8
8
8
8
Kożyczkowo, Skrzyżowanie
9
9/14
9
9
Cieszenie
11
11
11
11
Miechucino
13
13
13
13
Miechucino, Tartak
14
14
14
14
Miechucino, Glinno
16
16
16
16
Sierakowice
Mojusz, Stacja Kolejowa
17
17
17
17
Mojusz
18
18
18
18
Karwacja
19
19
20
20
Sierakowice, Wygoda Sierak.
21
21
21
21
Sierakowice
23
23
23
23
Sierakowice, Majkowskiego
<
<
24
<
Sierakowice, Wita Stwosza
<
<
25
<
Paczewo
<
<
27
<
Puzdrowo, Wybudowanie
25
<
-
<
Puzdrowo
26
<
-
<
Gowidlino, Kawle
28
<
-
<
Gowidlino
30
<
-
<
Migi
-
25
-
25
Pałubice, Skrzyżowanie
-
27
-
27
Pałubice, Zakład
-
28
-
<
Kamienica Królewska, Kamienna
-
29
-
<
Kamienica Królewska
-
30
-
<
Kamienica Królewska, Wrzosowa
-
31
-
<
Kamienica, Młyn
-
32
-
<
Linia
Niepoczołowice, Folwark
-
33
-
<
Niepoczołowice, Wybudowanie
-
34
-
<
Niepoczołowice
-
35
-
<
Niepoczołowice, I
-
35
-
<
Linia, Wesoła
-
37
-
<
Linia, Stadion
-
38
-
<
Linia, Stacja Paliw
-
38
-
<
Linia, Urząd Gminy
-
39
-
<
Sierakowice
Pałubice
-
-
-
29
Pałubice, Most
-
-
-
30
Żukowo
Skrzeszewo, Skrzyżowanie
-
-
-
32
Cewice
Bukowina
-
-
-
33
Bukowina, Międzylesie
-
-
-
34
Bukowina, Wybudowanie
-
-
-
35
Łebunia, Południe
-
-
-
36
Łebunia
-
-
-
37
Łebunia, Północ
-
-
-
38
Osowo Lęborskie
-
-
-
40
Osowo Lęborskie, Skrzyżowanie
-
-
-
41
Osowo Lęborskie, Osowiec
-
-
-
43
Malczyce
-
-
-
44
Nowa Wieś Lęborska
Rybki
-
-
-
45
Lębork m.
Lębork, Krzywoustego/ZUS
-
-
-
48
Lębork, Rondo Jana Pawła II
-
-
-
48
Lębork, Zwycięstwa/Szpital
-
-
-
49
Lębork, Zwycięstwa/Kupiec
-
-
-
49
Lębork, Stary Browar
-
-
-
49
Lębork, Boh. Westerplatte
-
-
-
49
Lębork, Pionierów - Pętla
-
-
-
50
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
4
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
Lębork, Stary Browar
Kierunek:
Lębork, Pionierów - Pętla
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
07:44
13:24
14:54
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej
07:44
13:24
14:54
Soboty
07:44
13:49
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Powrót